Spektakl „Hobbit, czyli tam i z powrotem” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 19 w Lublinie

Tag img 28.05.2024, 21:30

Spektakl „Hobbit, czyli tam i z powrotem”

27 maja klasy: IV A, IV B i VI A wybrały się na spektakl „Hobbit, czyli tam i z powrotem”.

grupa dwudziestu kilkoro dzieci przed budynkiem centrum kongresowego w Lublinie

Odbywał się on w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Wszyscy czekali z niecierpliwością na to wydarzenie.

Starsi uczniowie mieli okazję sprawdzić, jak dobrze zapamiętali lekturę, młodsi zaś obejrzeli, co ich czeka w przyszłej klasie.

Całe przedstawienie spotkało się z dużym zainteresowaniem, czego potwierdzeniem była ilość osób siedzących na widowni.

Aktorzy dali z siebie wszystko, a całej sztuce towarzyszyły niezwykłe kostiumy i rekwizyty, które wzbogaciły odbiór i pozwoliły wejść w fantastyczny świat Hobbita.

Po występie uczniowie ustawili się przed głównym wejściem, aby mieć co wspominać w kolejnych latach.