Stołówka szkolna - Szkoła Podstawowa nr 19 w Lublinie

Stołówka szkolna

Rodzice uczniów, którzy chcą korzystać z obiadów, składają Kartę zgłoszenia na obiady, która jest deklaracją korzystania z posiłków i obowiązuje do końca roku szkolnego lub pisemnej rezygnacji.

Deklarację korzystania z obiadów należy składać co roku na początku września.

Każdy uczeń korzystający z obiadów posiada indywidualne konto bankowe, na które należy wnosić opłaty do 5-tego dnia miesiąca za miesiąc „z góry”.

W dzienniku elektronicznym Dziennik UONET+ po zalogowaniu się Rodzica i kliknięciu w Uczeń-Nowość będzie widoczny indywidualny numer rachunku bankowego i kwota do zapłaty za wyżywienie.

W przypadku konieczności odwołania obiadu dla ucznia należy zgłosić to mailowo na adres obiady@sp19.lublin.eu lub sms na 882 435 077 najpóźniej do godziny 7.30 danego dnia. W przeciwnym razie obiad będzie dla ucznia naliczony i należy za niego zapłacić.

Rezygnację z obiadów można zgłosić składając w sekretariacie druk Rezygnacja.