Warsztaty bożonarodzeniowe dla uczniów i rodziców - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 19 w Lublinie

Tag img 11.12.2023, 15:37

Warsztaty bożonarodzeniowe dla uczniów i rodziców

W piątek w naszej szkole dzięki współpracy Rady Rodziców, Nauczycielek świetlicy szkolnej oraz fundacji „Dobra Droga” odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe dla dzieci i ich rodzin. Powstało wiele pięknych stroików, świeczników, wieńców, a także bombek. Wszystkie dekoracje będzie można zakupić podczas konsultacji z nauczycielami we wtorek 12 grudnia, a pieniądze z ich sprzedaży zasilą budżet Rady Rodziców i zostaną przeznaczone m.in. na promocję naszej szkoły.

Obecni podczas warsztatów mogli również ozdobić świąteczne pierniczki. Wiele z nich nie dotrwało drogi do domów. Wydarzenie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda się zorganizować podobne inicjatywy.