Ubezpieczenie - Szkoła Podstawowa nr 19 w Lublinie

Ubezpieczenie dzieci na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Rodzice, do Państwa należy decyzja czy i gdzie ubezpieczycie swoje dziecko od nieszczęśliwych wypadków. Rodzic może ubezpieczyć swoje dziecko w dowolnej firmie i na dowolną kwotę. Rada Rodziców po analizie nadesłanych do szkoły ofert proponuje Państwu skorzystanie z jednego z trzech wariantów ubezpieczenia w PZU.

Termin upłynął 30.09.2023, lecz ubezpieczyć dziecko mogą Państwo w każdym momencie. Warto! Wypadki, niestety, spotykają dzieci i w szkole i poza nią.

Poniżej linki - proszę się zapoznać i albo skorzystać, albo wybrać innego ubezpieczyciela.

Oferty ubezpieczenia PZU

Link do wariantu pierwszego - wysokość składki rocznej od 30pln, 37pln lub 349pln (zależy od wyboru oferty)

Link do wariantu drugiego - wysokość składki rocznej od 48pln, 55pln lub 91pln (zależy od wyboru oferty)

Link do wariantu trzeciego - wysokość składki rocznej od 121pln, 161pln lub 237pln (zależy od wyboru oferty)