Podsumowanie Ii Edycji Konkursu Literackiego „Mistrz Bajek I Komedii – Aleksander Fredro” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 19 w Lublinie

Tag img 30.01.2024, 19:51

W gościnnych salach Muzeum Józefa Czechowicza w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom.

Spotkanie rozpoczął Pan Aleksander Wójtowicz, kierownik muzeum, który powitał zebranych gości i pogratulował uzdolnionej literacko młodzieży uzyskanych sukcesów.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 19 odczytali zwycięską pracę uczennicy, która zajęła I miejsce. Pani Elżbieta Bolibok, członek Jury,
w barwnej opowieści przedstawiła zebranym sylwetkę Aleksandra Fredro, jego życiorys i dokonania literackie.

Następnie Pani Anna Łyczewska, przewodnicząca Jury, wręczyła laureatom dyplomy i nagrody.

Dziękujemy tym, którzy mogli przybyć na tę uroczystość i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku!