Absolwenci

Zapraszamy na spotkanie z naszymi wyjątkowymi absolwentami.

Z okresem uczęszczania do gimnazjum wiąże się wiele moich dobrych wspomnień. Zdecydowanie najmilszym z nich jest profesjonalna sesja zdjęciowa w Ośrodku Brama Grodzka - Teatr NN w ramach konkursu „Szkoła z klasą” ogłoszonego przez miesięcznik „Victor Gimnazjalista”. Była nie tylko wspaniałą przygodą, ale również drogą do wygranej, dzięki której nasza klasa miała okazję zaistnieć na łamach ogólnopolskiego miesięcznika. Było to dla nas ogromnym wyróżnieniem i powodem do dumy, a do tej pory pozostało jako miłe wspomnienie.

 

Po ukończeniu gimnazjum uczęszczałam do III LO im. Unii Lubelskiej, a następnie studiowałam na Wydziale Politologii UMCS – specjalność dziennikarska.

Obecnie zajmuję się marketingiem i kontaktem z mediami w Zarządzie Transportu Miejskiego w Lublinie. W ramach wykonywanych na stanowisku zadań pomagam kształtować wizerunek ZTM w Lublinie oraz promować jego działalność, aktualizuję stronę internetową, przygotowuję informacje prasowe i komunikaty, współtworzę akcje marketingowe, współpracuję z innymi instytucjami, organizuję spotkania i konferencje. Za swój największy dotychczasowy sukces uważam uzyskanie dotacji unijnej na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Wartość edukacji jest nieoceniona we wszystkich aspektach ludzkiego życia. Przede wszystkim świat nie szedłby z postępem, gdyby nie wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie w procesie edukacji oraz umiejętność jej praktycznego wykorzystania w życiu codziennym. Nie chodzi tu tylko o postęp technologiczny, ale również kulturowy i ideologiczny. Edukacja kształtuje świadomość człowieka, aby mógł samodzielnie wybrać życiową ścieżkę.

Rekrutacja elektroniczna

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza
ul. Szkolna 6
20-124 Lublin
telefon/fax: 81 747-89-43
telefon: 882 435 077


e-mail: poczta@sp19.lublin.eu
www.sp19.lublin.eu
Adres ESP na ePUAP /sp19lublin/SkrytkaESP

Inspektor Ochrony Danych
e-mail: sp19@iod.lublin.eu