Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Szkoła Podstawowa nr 19
im. Józefa Czechowicza w Lublinie

 • Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  z językiem hiszpańskim pod patronatem Ambasady Hiszpanii
 • Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  z językiem hiszpańskim pod patronatem Ambasady Hiszpanii
 • Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  z językiem hiszpańskim pod patronatem Ambasady Hiszpanii
 • Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  z językiem hiszpańskim pod patronatem Ambasady Hiszpanii
 • Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  z językiem hiszpańskim pod patronatem Ambasady Hiszpanii
 • Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  z językiem hiszpańskim pod patronatem Ambasady Hiszpanii
 • Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  z językiem hiszpańskim pod patronatem Ambasady Hiszpanii
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 1
 • 2
 • 3

Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie bierze udział w projekcie "Edukacja to relacje. Współpraca Lublina i Reykjaviku na rzecz edukacji". Projekt korzysta z dofinansowania o wartości ok. 101 000 EUR (85% grantu) otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy EOG. Liderem projektu jest Gmina Lublin, a działania realizowane są przez Biuro Współpracy Międzynarodowej oraz Wydział Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin. Partnerem projektu jest Departament Edukacji i Młodzieży w Urzędzie Miasta Reykjavik.

https://lublin.eu/lublin/wspolpraca-miedzynarodowa/edukacja-to-relacje/

Szkoła SP 19 ma zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w projekcie, który w swym zamyśle ma inspirować do zmian na lepsze w różnych obszarach edukacyjnych. Przedsięwzięcie, w którym uczestniczymy to Projekt „Edukacja to relacje. Współpraca Lublina i Reykjaviku na rzecz edukacji". Realizowany jest w ramach Programu Edukacja https://education.org.pl/ i finansowany z Mechanizmu Finansowego EOG oraz budżetu państwa. W dniach od 29.05 do 3.06 odbyła się wizyta studyjna w Reykiaviku, w której brało udział czterech pedagogów z naszej szkoły. Wizyta obejmowała odwiedzenie kluczowych szkół podstawowych: Dalskóli i Vesturbæjarskóli oraz ważne z punktu widzenia organizacji oświaty w Reykiaviku: Centrum Kreatywności i Technologii Edukacyjnych Mixtúra i Departament Edukacji i Młodzieży Urzędu Miasta Reykjavik.Wszystkie obserwacje, jakie poczynili nauczyciele z pewnością inspirują do wprowadzenia zmian. Projekt wchodzi w etap formułowania konkretnych rozwiązań, którew pewnym stopniu mają zmienić naszą szkołę a podobieństwo tej islandzkiej, którą bardzo się zachwyciliśmy. Kolejne kroki realizacji projektu będziemy relacjonować.

https://lublin.eu/lublin/wspolpraca-miedzynarodowa/edukacja-to-relacje/
https://lublin.eu/en/lublin/international-relations/education-is-a-relationship/
https://www.facebook.com/1502598170058101/posts/3189996094651625/

Rekrutacja elektroniczna