22 listopada, w naszej szkole obchodziliśmy  Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, aby podkreślić jak ważne dla każdego człowieka jest: potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym. Był to dzień wyjątkowy… pełen uśmiechów, dobrych uczynków, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Było radośnie i życzliwie.

Samorząd Uczniowski zorganizował kącik życzliwości, w którym propagowane były hasła: „Bądź miły”, „Uśmiechaj się”, ”Bądź życzliwy”, „Bądź szlachetny”, „Spraw, by ktoś dzięki tobie się uśmiechnął”, „Używaj słów proszę, dziękuję, przepraszam”, „Dziel się z innymi”, „Bądź uprzejmy”, „Pomagaj innym”.

Przygotowana została również tablica życzliwości, na której uczniowie mogli zawiesić swoje miłe słowo dla kogoś lub pozdrowienia. Można było również wylosować dobre słowo niespodziankę.

W całej szkole zostały rozwieszone zestawy miłych i dobrych życzeń, z których można było skorzystać.

Na korytarzach i w salach lekcyjnych królował tego dnia kolor żółty – kolor radości i optymizmu.

Dużo uśmiechu, ciepłych słów i serdecznych pozdrowień było także na lekcjach w klasach najmłodszych.

Tak wyglądały obchody Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień w naszej szkole.

Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko Nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie. 

Pamiętajmy o tym, by uśmiech gościł na naszych twarzach nie tylko od święta, a „Najlepszym lekarstwem, którego nie sposób przedawkować, jest życzliwość dla drugiego człowieka”.

Rekrutacja elektroniczna

Skład SU w roku szkolnym 2022/23


Przewodniczący: VALERII SHEFLER VIA
Zastępca MARIA ŁADZIAK VIA
Sekretarz MAGDALENA HORDEJUK VIA

Członkowie:

BOGUCKA OLIWIA VIA
BOGUCKI KSAWERY VA
DUDA NIKOLA IVB
GIEMZA ADAM IVA
GRZESIAK JOANNA VA
KAZANA MAJA IVA
MAKUCH MAJA VA
MARCZAK OLIWIA VIA
OLEKSIUK NATALIA VA
ŚWIDERSKI KACPER IVA
WINIARCZYK JULIA IVA
WÓJCIK PAWEŁ VIA