Drodzy uczniowie, zachęcam do skorzystania z Padleta, w którym znajdziecie linki do lektur, książek, bajek i filmów.

ZAPRASZAM !!!

Katarzyna Górska

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów do udziału w Nieustającym konkursie czytelniczym.

Jeżeli chcesz wziąć udział w Nieustającym konkursie Twoje wizyty w bibliotece na pewno będą częstsze.

• Konkurs przeznaczony jest dla uczniów wszystkich klas i ma formę pisemną.
  • Aktualne zadania będą znajdowały się na sztalugach na korytarzu, na stronie internetowej oraz w bibliotece szkolnej.
  • Odpowiedzi podpisane imieniem, nazwiskiem, klasą, należy wrzucać do skrzynki w bibliotece do końca każdego miesiąca.
  • Za każde prawidłowe rozwiązane zadanie uczeń otrzymuje 1 punkt.
  • Wygrywa ta osoba, która w ciągu roku szkolnego zbierze największą liczbę punktów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Powodzenia

Zadanie na listopad

Biblioteka szkolna

Biblioteka szkolna zaprasza czytelników od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00.