Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie

Szkoła Podstawowa nr 19
im. Józefa Czechowicza w Lublinie

 • Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  z językiem hiszpańskim pod patronatem Ambasady Hiszpanii
 • Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  z językiem hiszpańskim pod patronatem Ambasady Hiszpanii
 • Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  z językiem hiszpańskim pod patronatem Ambasady Hiszpanii
 • Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  z językiem hiszpańskim pod patronatem Ambasady Hiszpanii
 • Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  z językiem hiszpańskim pod patronatem Ambasady Hiszpanii
 • Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  z językiem hiszpańskim pod patronatem Ambasady Hiszpanii
 • Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  Szkoła z oddziałami dwujęzycznymi

  z językiem hiszpańskim pod patronatem Ambasady Hiszpanii
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Szkoła z oddziałami dwujęzycznym

z językiem hiszpańskim pod patronatem Ambasady Hiszpanii

 • 1
 • 2
 • 3

Nasza szkoła już od kilku lat rozwija się i zmienia w ramach koncepcji Otwartej Szkoły. Wdrożyliśmy wiele funkcjonalności, które sprzyjają tworzeniu przyjaznej atmosfery. Między innymi dlatego uczniowie nie usłyszą już w naszej szkole dzwonków na lekcje. W ostatnim czasie cała społeczność szkolna może się cieszyć ze zmian w przestrzeni szkolnej.

Na korytarzach pojawiły się kąciki relaksacyjne wyposażone w kanapy i stoliki, pod ścianami stoją stoły, przy których można wygodnie zjeść śniadanie czy pograć w grę, na regałach leżą maskotki i książki dla miłośników odpoczynku przy lekturze. Zawdzięczamy to funduszom UNICEF, które nasza szkoła otrzymała na realizację projektu UNICEF Razem w szkole wspierającego integrację dzieci polskich i ukraińskich, których wiele uczy się w naszej szkole. Pomysły do stworzenia przestrzeni integracyjnych, wypoczynkowych w szkole zaczerpnęliśmy z innego bardzo owocnego projektu, w którym uczestniczy nasza placówka. To przedsięwzięcie "Edukacja to relacje. Współpraca Lublina i Reykjaviku na rzecz edukacji."- Projekt realizowany jest przez Urząd Miasta Lublin w partnerstwie z Departamentem Edukacji i Młodzieży w Reykjaviku. 

Jak widać na zdjęciach, w duchu Otwartej Szkoły, wsparci funduszami UNICEF
i zainspirowani rozwiązaniami islandzkiej szkoły stworzyliśmy barwną i chyba przyjazną, sądząc po entuzjazmie uczniów, przestrzeń. Możemy tylko dodać, że to nie koniec działań, czekają nas dalsze zmiany – oczywiście – na lepsze!

Rekrutacja elektroniczna

Poczta UM

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza
ul. Szkolna 6
20-124 Lublin
telefon/fax: 81 747-89-43
telefon: 882 435 077


e-mail: poczta@sp19.lublin.eu
www.sp19.lublin.eu
Adres ESP na ePUAP /sp19lublin/SkrytkaESP

Inspektor Ochrony Danych
e-mail: sp19@iod.lublin.eu

Labolatoria_przyszłości plakat

Labolatoria_przyszłości plakat